Fun English po raz piąty w bibliotece!

2 stycznia 2017

Samodzielna nauka języka angielskiego dla najmłodszych.

Setki filmów, edukacyjnych gier, foto-lekcji i interaktywnych ćwiczeń z angielskiego czekają na dzieci w Bibliotece Publicznej w Mieroszowie. Po raz piąty rozpoczyna się tu bezpłatny, e-learningowy kurs FunEnglish.pl przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Kursy te łączą naukę z zabawą, co pozwala szybko zdobywać kolejne umiejętności językowe. Dzieci mogą korzystać z kursów samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu.

Bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego FunEnglish przygotowany jest z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat. Każdy może korzystać z niego indywidualnie. Kurs jest tak przygotowany, by nauka sprawiała dzieciom przyjemność – mogą one pograć w gry edukacyjne, uczyć się w oparciu o filmy, piosenki, fotolekcje oraz słownik obrazkowy.

Kurs FunEnglish jako pierwszy w Polsce otrzymał akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od 2011 roku jest bezpłatnie udostępniany bibliotekom publicznym w ramach projektu „FunEnglish w bibliotece”, prowadzonego przez firmę Funmedia we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Na tej stronie można zobaczyć, jak wygląda nauka: http://funenglish.pl/funbook/.

Funmedia sp. z o.o. jest liderem w branży multimediów edukacyjnych. Stworzyła szkołę języków obcych online, której klientami są dziesiątki tysięcy internatów z kilkunastu krajów świata. Firma, poza interaktywnymi kursami językowymi, oferuje także kursy specjalistyczne. Jako jedyna w Polsce w swoim portfolio posiada akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej dla podręcznika internetowego. Chętnie inicjuje i wspiera programy społeczne i edukacyjne, w których bierze udział ponad 2.000 instytucji oświatowych.

Biblioteka Publiczna w Mieroszowie – Oddział dla dzieci, ul. Żeromskiego 28, Mieroszów.

Zapraszamy w godzinach pracy biblioteki:

  • poniedziałek – 9.00 – 18.00
  • wtorek – 9.00 – 17.00
  • środa – 9.00 – 17.00
  • czwartek – 8.00 – 15.00
  • piątek – 9.00 – 17.00

www.funenglish.pl

www.funjunior.pl